شب هفتم محرم ۱۳۹۳

عنوان

توضیحات

فایل ها

اطلاعات

محل برگزاری: حسینیه هیات
تاریخ برگزاری: 1393/08/09

مداحی

نام مداح: سید مرتضی آل حسینی، علی محمودی، سید محسن علمایی

غزل مهدوی

دکلمه و روضه

زمینه

واحد

دودمه

شور

روضه پایانی

سخنرانی

نام سخنران: حجه الاسلام سید جواد بهشتی
موضوع: مسائل مالی و اقتصادی در سبک زندگی اسلامی

1-

2-

پاسخ دهید

 • عشق فقط حسینه می‌گه:

  از اینکه بالاخره یه تغییراتی در سایت بوجود آورید تشکر می کنم ولی بنظرم هم قالب سایت و هم سرعت سایت باید خیلی بهتر از این ها باشد یادمان باشد ما می توانیم. در ضمن جا دارد تشکر کنم از سبک و شعر واحد شب هفتم خیلی خوب بود ، خوشبختانه چند وقتی است بالاخره پای جوانان به هیئت باز شده ای کاش با برخورد صحیح بتوانیم نگه شان داریم ای کاش زودتر این کارها را شروع می کردید با اینکه دیگه از سن من گذشته ولی هیئت در شور سینه زنی بالاخره متحول شده جا دارد از تمام کسانی که زحمت می کشند تشکر کنم، راستی سبک زمینه خیلی خسته کننده است.

  • سید حمید بهشتی می‌گه:

   با سلام عرض تشکر
   به عرض می رسد که قالب سایت به گونه ای طراحی شده است که با تمام مرورگرها و سیستم های عامل از کامپیوتر های خانگی تا تلفن های همراه همشمند را پشتیبانی نماید. در ضمن برای افزایش سرعت و رضایتمندی کاربران سایت بیرق بر روی یک سرور اختصاصی قرار گرفته است لذا از نظر سرعت نیز سطح بالایی را دارد. با این حال اگر پیشنهاد مشخصی جهت تغییر قالب و افزایش سرعت دارید به صورت حضوری و الکترونیک در خدمت هستیم.

 • خادم می‌گه:

  به نام خدا
  از همه ی خادمین تشکر می کنم واقعا امسال هیات عالیه خداوند خیرتان دهد در ضمن جا دارد تشکر کنم از اینکه از جوانان استفاده می کنید علی الخصوص سید علمایی که واقعا انتخاب سبک و خواندنشان خیییییییییلییییی عالیه خداوند به همه مداحان توان و سوز دهد به این جوان عزیز هم روز به روز توفیقات بیشتر دهد لطفا از ایشان بیشتر استفاده کنید