پیام حجه الاسلام بهشتی

پیام حجه الاسلام بهشتی در خصوص لزوم مشارکت همگانی در بروز رسانی سایت بیرق

دریافت فایل صوتی پیام

متن پیام:

بسم الله الرحمن الرحیم

در آستانه محرم الحرام ماه عزای سالار شهیدان هستیم . هر چه به سمت آخرالزمان نزدیک تر می شویم، شرایط جهانی پیچیده تر و مسئولیت شیعیان سنگین تر می شود. این وسایل ارتباط جمعی که ارمغان قرن بیست یکم هست، وظیفه ی ما را سنگین می کند.

شاید ۵۰ سال قبل در یک خانه ای با ۵-۷ نفر یک روضه خوانی انجام می شد، اما الان با این همه دشمن رنگارنگ پیدا و نا پیدا با ابزار سخت و نرم، ما باید از این وسایل به نفع نهضت امام حسین (علیه السلام)استفاده کنیم.

همه افراد هم خودشان را مسئول بدانند، یک پرچمی به دست بگیرند یک کسی پرچم بزرگتر یک کسی پرچم کوچک تر، آن قدیم ها می گفتند، ما در هیات تماشاچی نمی خواهیم. همه باید مسئولیتی را ،خانم ها، آقایان، به عهده بگیرند.

سایت هیات یا حسین (علیه السلام) نیازمند لبیک گو هست.

بچه های هیات یا حسین (علیه السلام) به هر اندازه ای که توان دارند این سایت را هم ازش بهره برداری و تغذیه کنند. یک کسی مقاله، یک کسی شعر، یک کسی تصویر، پرسش و پاسخ.

مکتب امام حسین (علیه السلام) نیازمند ناصر هست.

امام حسین (علیه السلام) فرمودند: هل من ناصر ینصرنی؟

نصرت متکب امام حسین (علیه السلام) امروز به فکر های عالی، ایده های عالی، راه درست و حالا که تهاجم فکری انحرافی از آن طرف دنیا را پر می کند، بهترین راهی که امریکایی ها اروپایی ها برای انزوای اسلام به نظرشان رسیده بد نام کردن اسلام به توسط القاعده و داعش،

یعنی با فکر؛

ما در نقطه ی مقابل باید تقویت فکری خودمون را برایش برنامه ریزی کنیم.

این هم به توسط یک نفر امکان پذیر نیست. یک گوینده، یک مداح ، همه ی ما یک سهمی را بپذیریم برای نهضت امام حسین یک کاری بکنیم و مطمئن باشیم که این نهضت به پیروزی خواهد رسید، به دست صاحب اصلی اش خواهد رسید. خوشا به حال کسانی که با عزم و اراده نیت می کنند برای امام حسین کاری بکنند.

ما در سال های قبل هم در تفسیر زیارت عاشورا گفتیم:

در زیارت عاشورا ۱۰- ۱۲ عدد دعا هست یکی از دعایی که تکرار می شود این است

خدایا به من توفیق بده قدمی بردارم صادقانه قدمی برای این دستگاه بردارم “قدم صدق”

این قدم الان وقتش می باشد

خدا نگهدار شما.

حجه الاسلام سید جواد بهشتی . ۱۳۹۳/۸/۲

نویسنده: بهشتی س.ح
تاریخ: 2 آبان 1393
ساعت: 6:25 ب.ظ

پاسخ دهید